ביום זה, ה-22 לאפריל, 2010, יום כדור הארץ, הוזמנתי לטקס חלוקת פרסי פראט, שהיה חלק מכנס תקשורת וסביבה בבית ציוני אמריקה בת"א. לפני זמן מה הודיעו לי שנבחרתי להיות בין שלושת המועמדים הסופיים לקבל את פרס פראט בקטגוריית תקשורת מקוונת בענייני סביבה.

הכנס היה של קרן פראט, מרכז השל לחשיבה ומנהיגות סביבתית ושנקר, בי"ס גבוה להנדסה ולעיצוב, והיה אודות העיסוק התקשורתי בסוגיות הקיימות והסביבה. בחלקו השני כאמור הוענקו פרסי קרן פראט למצויינות בתקשורת בנושאי סביבה.

כאמור, הייתי בין שלושת המועמדים הסופיים לקטגוריית תקשורת מקוונת ולבסוף חלקתי את המקום השני עם מועמד אחר שהוא גם פרופסור. הגעתי לבאר, שוב, ולא ממש שתיתי ממנה. דווקא פרס כספי ברגע זה של חיי היה ממש אבל ממש עוזר לי. חבל. נו, כול כאלב ביג'י יומו… סבלנות, יום אחד זה יגיע, משהו יגיע.

אגב, מאיר שלו, הסופר והעיתונאי, הינו זוכה פרס פראט השנה לתרומה מיוחדת לתקשורת וסביבה והוא גם נאם בנושא "הסביבה הפנימית: אהבת הטבע בפרט ובכלל". היה יפה ומעניין.

כמו ממרח שוקולד נדחסתי בכריך של שלושה דורות, כשאבי מצד אחד ובני מצד שני היו לצידי בטקס היום. קיבלתי ספר צילומים של שי גינות וגם תעודה מידיה של שרון קנטור, הנה התעודה לפניכם.

"למה לא?  למה לא עכשיו? , מה שבטח יבוא רק מחר?…"

מודעות פרסומת